Podsumowując ostatnie dwa lata naszej pracy, możemy pochwalić się dobrymi wynikami, które udało się osiągnąć dzięki naszemu uporowi oraz dążeniom do profesjonalizmu i chęci rozwoju naszej firmy.

By móc szerzej działać w dziedzinie związanej z docieplaniem budynków i prowadzeniem prac elewacyjnych, potrzebne jest duże doświadczenie praktyczne jak i spora wiedza teoretyczna. Zatem, w latach 2012 i 2013 wykonaliśmy około dwadzieścia dwa tysiące metrów kwadratowych powierzchni: elewacji, stropodachów, poddaszy oraz ścian fundamentowych.

Wyremontowaliśmy 28 klatek schodowych. Przez ten czas firma nasza uczestniczyła w kilkunastu szkoleniach związanych z naszą działalnością. Wszystkie prace wykonaliśmy jako generalny wykonawca, unikając w ten sposób nie potrzebnego pośrednictwa.

Głównym naszym zleceniodawcą, bo aż 75% to klient indywidualny, dla którego przeważnie wykonywaliśmy domy jednorodzinne, wille wybudowane w latach trzydziestych oraz kamienice. 10% naszych prac, to usługi dla wspólnot mieszkaniowych, wykonując docieplenia stropodachów i przeprowadzając termomodernizację bloków mieszkalnych. Kolejne 10% to usługi dla małych i średnich przedsiębiorców, takie jak hale produkcyjne, małe sklepy oraz pawilony i lokale gastronomiczne. Tylko 5% naszych prac skierowanych było dla firm developerskich.

Były to głównie prace malarskie. Przeważająca część naszych klientów, bo aż 98% była zadowolona ze współpracy z naszą firmą. Niestety, w dwóch przypadkach zleceniodawca nie był w pełni zadowolony z usługi. Z tego tytułu ponieśliśmy kary finansowe, na rzecz zadość uczynienia. Było to dla nas nie miłe doświadczenie, które skutkowało częściową wymianą ekipy pracującej, na bardziej doświadczonych fachowców. 100% naszych zleceń oddaliśmy do użytku przed planowanym terminem, z czego jesteśmy bardzo dumni. Jest to bodziec do dalszej pracy, które daje zadowolenie i Nam i Zleceniodawcy.