Comet REM. CE

Comet REM CE jest wrocławską firmą budowlaną działająca na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu elewacji, tynków zewnętrznych, fasad oraz wszelkimi dociepleniami budynków jedno i wielo rodzinnych, kamienic, bloków mieszkalnych i apartamentowców.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji z wieloletnim doświadczeniem w branży, daje to naszym klientom bezpieczeństwo i gwarancje fachowo wykonanych robót.

W naszej pracy zawsze kładziemy nacisk na dokładność, co przekłada się bezpośrednio na zadowolenie klienta i jakość wykonywanych przez nas elewacji i dociepleń.

Dzięki wzorowej organizacja pracy i bardzo zgranemu zespołowi pracowników wszystkie wykonywane przez nas inwestycje były oddane przed czasem.

Nasza firma chce, poprzez elewacje, nadać budynkowi klienta niepowtarzalny charakter, wyróżnić go spośród otoczenia. Zachować jego klimat oraz podkreślić cechy charakterystyczne budowli. Każdy budynek jest na swój sposób piękny, należy tylko w odpowiedni sposób podkreślić jego wygląd.

Kluczowe wartości firmy:

Praca w zespole: inteligencja i umiejętności naszych pracowników są fundamentem naszej firmy, która przynosi korzyści naszym klientom i nam samym.

Szacunek: szanujemy samych siebie i innych ludzi, oraz ich prawo do posiadania własnego wyboru i odmiennych opinii.

Przywództwo: dążymy do samodoskonalenia poprzez wprowadzanie na rynek nowych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu możemy wyprzedzać naszą potencjalną konkurencję.

Zapraszamy do współpracy!

Historia Firmy Comet REM. CE

Firma powstała w 1994r. na terenie województwa Lubuskiego pod nazwą Cometfireworks.

Założycielem Firmy byłem ja – Cezary Fedorczuk , a współudziałowcami moja najbliższa rodzina : żona, matka, oraz jeden z braci. Nazwa firmy nawiązywała do profesji związanej z pirotechniką widowiskową. W roku 1998 rozbudowaliśmy naszą działalność dodając usługi związane z budową domów i wykonywania elewacji. W 2001 roku moja matka z powodów zdrowotnych wystąpiła z firmy przekazując nam swoje doświadczenie i wartości. Podczas pracy kładła zawsze ogromny nacisk na dokładność i rzetelność wykonywanych robót. W roku 2002 firma przechodzi kryzys spowodowany małą ilością zleceń. Również w tym roku brat poświęca się nauce i opuszcza naszą firmę. Końcem roku 2002 przechodzimy transformację, zmieniamy rynek pracy na Dolny Śląsk. Z częściowym nawiązaniem do historii firmy, wprowadzamy nową nazwę oraz logo – Comet REM. CE w tym samym czasie zatrudniamy 25 wykwalifikowanych pracowników, przechodzimy szkolenia zawodowe w ścisłej specjalizacji związanej wyłącznie z elewacjami i docieplaniem budynków. Do roku 2011 wykonaliśmy około sto tysięcy metrów kwadratowych elewacji dla klientów indywidualnych jak i firm developerskich. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy przyznać, że jesteśmy firmą rozpoznawalną na terenie województwa Dolnośląskiego.

Właściciel
Cezary Fedorczuk