Informujemy, że nasza firma wprowadziła nową usługę. Jest to malowanie. Przez prawie trzy lata, brygada siedmioosobowa brała udział w wielu szkoleniach, związanych z malowaniem i znajomością technologii doboru farb oraz rodzajów chemii, potrzebnej do prawidłowego wykonania usługi.

Możemy pomalować: dom jednorodzinny lub wielorodzinny, blok mieszkalny, klatki schodowe, halę produkcyjną, sklep, fasadę budynku, szkołę, przedszkole, kamienicę i wiele innych. Farba nie stanowi tylko elementu ozdobnego. Chroni i zabezpiecza ściany przed złymi warunkami atmosferycznymi, przed uszkodzeniem mechanicznym, wzmacnia strukturę i impregnuje powierzchnie tynku. Bardzo ważne jest, aby dobrać odpowiednią farbę do malowanej powierzchni. Nieprawidłowe dobranie farby, może powodować pękanie jej struktury oraz odparzanie. Malowanie jest pracą typowo techniczną. W przypadku jej złego wykonania pewne jest,że w przyszłości pojawią się duże problemy takie jak:

  • łuszczenie na strukturze
  • odparzanie powłok
  • utrata koloru

Jak wynika z powyższego artykułu, malowanie to ważna czynność, gdyż to ona decyduje o finalnym wyglądzie naszego domu: Malowanie elewacji