Cennik elewacji i dociepleń

Co ma wpływ na ceny dociepleń?

Ceny usług w naszej firmie zależą od kilku czynników. Decydujący wpływ na cenę w wypadku dociepleń i elewacji ma wybrany przez nas materiał. Dopiero na drugim miejscu jest robocizna.

Najdroższe są elewacje wykonywane z wykorzystaniem wełny. Wyższą cenę materiał ten rekompensuje swoimi właściwościami. Jest to rozwiązanie na pewno zdrowsze, zarówno dla mieszkańców domu jak i samego budynku. Takie docieplenie jest też trwalsze. W zakupie materiału styropian może być tańszy od wełny nawet o 50%. Czy warto dołożyć? Naszym zdaniem tak - jeśli pozwalają nam na to fundusze.

Na koszt robót budowlanych, oprócz robocizny i materiałów, składają się też koszty transportu, wynajmu maszyn i urządzeń. Posiadamy własne rusztowania ramowe, maszyny oraz całe zaplecze logistyczne. Dzięki dużej ilości zamówień do naszych dostawców otrzymujemy też bardzo konkurencyjne ceny na materiały.

Nasze wyceny:

Istnieje wiele rodzajów rozwiązań i materiałów jakie można zastosować. Duży wpływ na cenę ma stopień skomplikowania samej usługi. Dlatego wszystkie wyceny przeprowadzamy indywidualnie po oględzinach na miejscu prac. Wystarczy do nas zadzwonić. Przyjedziemy w przeciągu 3 dni roboczych.

Za oględziny i wycenę nie pobieramy opłat.

Przedstawimy dokładną informacje, co jest wliczone w cenę metrażu.

Nie pobieramy zaliczek w trakcie wykonywani prac.  Wystawiamy faktury i pobieramy pieniądze za materiał, który dostarczymy w całości na budowę.

cennik elewacji

Pamiętajmy, że inwestycja w nową elewację i docieplenie budynku ma nam się jak najszybciej zwrócić. Na kosztach ogrzewania można zaoszczędzić od 45 do 55%. Na tą wartość mają wpływ zarówno użyte materiały, struktura budynku (wentylacja), jak i jakość samego wykonania robót.

Dzięki naszemu doświadczeniu zawsze pomagamy klientom wybrać optymalne rozwiązanie zarówno pod względem ceny jak i jakości.